לייעוץ מקצועי התקשרו עכשיו
 
8060900 - 076
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
יצירת קשר
 
 
 
 
 
 
  Select Value:
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 
 
 

בדיקת שיקים מוגבלים

 
בעידן בו אנחנו חיים, עידן בו יש הרבה מאוד עסקים, קטנים וגדולים, אשר מנסים לשרוד בתנאי התחרות הלא פשוטים, מתרחשים הרבה פעמים מצבים לא נעימים בהם אתם, כבעלי עסק בעצמכם, מקבלים שיקים שאין להם כיסוי. התוצאה – לא נעימה בכלל, כי לא תמיד תצליחו לאתר את בעל השיק וגם אם כן – יש בהחלט אפשרות שאת הכסף לא תראו. על מנת להפחית את הישנות המקרים הללו ולהבטיח שתוכלו להרוויח את כספכם כמו שבאמת מגיע לכם, חברותשונות מציעות היום שירות בדיקת שיקים מוגבלים.
 

 

מהי מטרת השירות?

לשירות זה יש שתי מטרות עיקריות:
לאפשר לכם לדעת אם השיק הגיע מחשבון עם כיסוי – מה שיחסוך מכם את הטרטור של לגשת להפקידאותו ורק אחרי כמה ימים לגלות שאין כיסוי ולהתחיל לנסות לאתר את הלקוח ולדרוש שיעביר את הכסף.

להזהיר את הלקוחות שלכם – לקוחות שיידעו שאתם מבצעים בדיקת שיקים מוגבלים ינקטו משנה זהירות ויעדיפו לא לעשות אתכם עסקה, כדי לא להיות חשופים לתביעות ולשאר עניינים משפטיים שיכולים להיות מאוד לא נעימים.

התוצאה: אתם, כבעלי העסק, תהיו חשופים פחות ללקוחות שיעבירו לכם תשלום פיקטיבי – כזה שאין ביכולתם לעמוד בו, ותוכלו להתעסק במה שחשוב באמת – ניהול העסק הפרטי שלכם.
 

 

איך מבצעים את הבדיקה?

בדיקת שיקים מוגבלים יכולה להתבצע על ידכם, ואתם לא צריכים את העזרה של איש מקצוע בעניין. היום עומדות לרשותכם מגוון אפשרויות בדיקה, ואתם יכולים לבחור את זו שהכי נוחה לכם:

באתר של בנק ישראל - מכניסים את מספר החשבון, מספר הסניף וקוד הבנק ומיד מקבלים מענה לשאלה אם החשבון מוגבל או לא. קיימת אפשרות להוריד מהאתר קובצי מידע המכילים פרטים אודות החשבונות הבעייתיים, דבר שמאפשר לכם לבצע את הבירור גם בלי להיכנס לאתר. עוד חשוב לדעת, שהמידע הניתן באתר לא כולל החשבונות של לקוחות שההגבלה שלהם נעשתה עלידי ההוצאה לפועל או כונס נכסים, של מסורבי גט, של כאלה שערערו על ההגבלה בבית משפט ושל כאלה שעברו פחות מחודשיים מהיום בו יצאה אליהם ההודעה בנוגע להגבלה.

ברשם החברות - מיועד לבדיקת המחאות שניתנו לכם על ידי חברה הרשומה ברשם החברות.

באתר משרד המשפטים - אתר בו תוכלו לקבל מידע אודות אותם לקוחות שלא מצאתם מידע עליהם באתר של בנק ישראל – אותם כאלה שנמצאים בהליכי פשיטת רגל או שיש להם חובות בהיקפים גדולים.

באמצעות קורא המחאות - הטכנולוגיה המתקדמת מאפשרת היום לכל בעל עסק לרכוש מכשיר הקורא את ההמחאות באופן אוטומטי ומתריע אם מדובר בכאלה מוגבלות.

באמצעות חברות ניכיון שיקים - חברות המספקות שירותי סליקה וניכיון של המחאות מבצעות את הבדיקה עלכל המחאה שהן מקבלות, על מנת להבטיח שהן יוכלו לקבל את העמלה שהמגיע להן. במקרה שהשיק מוגבל – הן מיידעות את הלקוח והוא יכול מיד להתחיל בניסיונות לאתר את הלקוח כדי לקבל את הכסף המגיע לו.
 

 
חברת מקסימוס אינה מבצעת בדיקת שיקים מוגבלים. 
לבדיקת שיקים מוגבלים באמצעות בנק ישראל - לחץ כאן.
 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
רח' הקורנס 7, חיפה, מיקוד 3296095 | טל': 8060900 - 076 | פקס: 8060920 - 076 | דוא"ל: info@mxc.co.il
 
 
תמצאו אותנו גם בפייסבוק 
 
 
 
Show Profile