ניכיון צ'קים פרטיים ומסחריים

לחתימת הסכם יש לצרף מסמכים נלווים.
 
 
בקשה לניכיון צ'ק
 
 
 
 
 
 
 

פרטי איש קשר

פרטי בית העסק

פרטי הצ'ק:
 
תאריך פירעון:
 
 
צילום הצ'ק
 
 
 
 
ניכיון צ'קים פרטיים ומסחריים
 
*בהתאם לחוק יצוין כי אי עמידה בפירעון הלוואות עלול לגרור חיוב בריבית פיגורים והליכי הוצאה לפועל.
ניכיון צ'קים הוא שירות שמיועד הן עבור עסקים והן עבור אנשים פרטיים. בחברת מקסימוס מבצעים ניכיון צ'קים לכל סוגי ההמחאות:
  • משכורות
  • צ'קים מסחריים
  • צ'קים פרטיים
  • ועוד

ניכיון צ'קים מסחריים

רציתם לבוא לקראת הלקוחות שלכם ואפשרתם להם לשלם בצ'ק דחוי, ואז גיליתם שהבנקים והספקים לא מוכנים לבוא לקראתכם? שירות ניכיון צ'קים מסחריים של חברת מקסימוס הופך את הצ'ק הדחוי למזומן, ובכך פותר את כל בעיות תזרים המזומנים בעסק. מדובר בשירות חשוב ביותר, המאפשר לבעלי העסקים לבוא לקראת הלקוחות שלהם מצד אחד, ולא לפגוע בעסק שלהם ובתזרים המזומנים מצד שני.

כיום ניתן לדבר על תחרות קשה ביותר בכל תחומי העיסוק, והיכולת לאפשר ללקוחות לבצע תשלומים דחויים מהווה הרבה פעמים יתרון בולט על פני המתחרים. מצד שני, עסקים מוצלחים ביותר מוצאים את עצמם בפשיטת רגל בגלל בעיה בתזרים המזומנים. הכוונה היא למצב שבו הקופה מלאה בצ'קים דחויים ובתשלומים בכרטיס האשראי, אך אין מאיפה להוציא כסף כדי לשלם לעובדים ולספקים. שירות ניכיון צ'קים מסחריים הוא קרש ההצלה עבור בעלי העסקים, המאפשר להם להחליף את הצ'קים בכסף מזומן, שבו ניתן לשלם עבור ההוצאות השונות של העסק.

ניכיון צ'קים פרטיים

קיבלתם צ'ק דחוי, אך את הכסף אתם צריכים עכשיו? אין בעיה! הרימו טלפון לחברת מקסימוס ותיהנו משירות ניכיון צ'קים פרטיים, שהופך את הצ'ק למזומן כאן ועכשיו.

לעיתים קורה שאנו מוכרים רכב או ריהוט ומקבלים בתמורה צ'ק דחוי. מצד אחד, דחיית התשלום מאפשרת ביצוע של עסקה משתלמת יותר, ומצד שני, הרבה פעמים דחיית התשלום עלולה להציב את המוכר במצב שבו אינו יכול לעמוד בתשלומים שלו. ניכיון צ'קים פרטיים זו הדרך לקבל מזומן בתמורה לצ'ק הדחוי.

חברת מקסימוס גאה לשרת בנאמנות קהל גדול של לקוחות פרטיים ועסקיים כאחד, שחלק גדול ממנו הם לקוחות קבועים.