חיפוש
Close this search box.

אודות

מקסימוס הוקמה בשנת 2001 ומאז מתמחה בהתאמת פתרונות כלכליים לעסקים, בהתאם לצורכיהם הייחודיים. בעזרת פתרונות אלה, מקסימוס מסייעת לעסקים בכל סדר גודל, תומכת בהם ואף תורמת לצמיחת הכלכלה בישראל.

מקסימוס קפיטל הוקמה ב-2001 ועוסקת בניכיון צ'קים ובמתן הלוואות ללקוחות מקסימוס קרדיט הוקמה ב-2006 ועוסקת בסליקת כרטיסי אשראי בניכיון שוברי אשראי ובמתן אשראי חוץ-בנקאי

אישור מלא ממשרד האוצר

מקסימוס פועלת בתחום המימון החוץ בנקאי עם רישיון משרד האוצר, תוך גילוי ערנות ורגישות לצורכיהם של עסקים רבים בישראל, ראייה רחבה והבנה מעמיקה ומדויקת בעולם העסקי והבנקאי. מקסימוס מציעה כיום את הפתרונות האידיאליים עבור בעלי עסקים, המבקשים למנף את העסק בדרך להצלחתו.

שיתוף פעולה עם חברות האשראי

מקסימוס פותרת את העסקים מהתנהלותם מול חברות האשראי, הודות לשיתוף הפעולה שרקמה עמן בכל הנוגע לסליקת אשראי. העסקים מקבלים ישירות ממקסימוס מספר ספק לצד פתרונות סליקה מתקדמים – פיזיים, אינטרנטיים או סלולריים.

קבלת חותם האמינות של דן אנד ברדסטריט

החברות מקסימוס קפיטל ומקסימוס קרדיט קיבלו את חותם האמינות של דן אנד ברדסטריט (D&B), הניתן רק לחברות נבחרות לפי קריטריונים מחמירים שונים, כגון: ותק החברה, מספר העובדים, היעדר תביעות משפטיות, מוסר תשלומים גבוה, היעדר תלונות מצד ספקים ועוד.

חותם האמינות של דן אנד ברדסטריט 2023 - קבוצת מקסימוס

המסלול להצלחה מתחיל כאן

צוות מקסימוס מחויב להצלחת אינספור בתי העסק בישראל, במטרה לשפר את תזרים המזומנים ולספק את כל הכלים הדרושים לבסיס כלכלי איתן. כל זאת תוך מתן יחס אישי, ליווי צמוד וייעוץ מקצועי. החזון שמלווה את מקסימוס מאז הקמתה, הוא להוות אלטרנטיבה ראויה, אמינה ונגישה לפתרונות הקיימים כיום עבור בעלי עסקים.

תפריט נגישות