הלוואה חוץ בנקאית מיידית

 
 
מרגישים משועבדים לבנק? הבנק סירב לבקשת ההלוואה? זקוקים לסכום כסף באופן מידי לצורכי העסק?

זה הזמן לפנות למקסימוס לקבלת מגוון פתרונות מימון חוץ-בנקאיים לבעלי עסקים קטנים, בינוניים וגדולים. לחברה רישיון ממשרד האוצר בתחום המימון ולמעלה מ-10 שנות ותק וניסיון.

** השירותים ניתנים ללקוחות מקסימוס בלבד **

הלוואה חוץ-בנקאית

 
עסקים רבים נסגרים מדי שנה, עקב חוסר בתזרים מזומנים, חוסר יכולת לקבל אשראי וחוסר בהנחיה מקצועית. כיום אין סיבה להשתעבד לבנק או להיכנע לתכתיבים דרקוניים. במקום זה, ניתן לקחת הלוואה חוץ-בנקאית, שאינה דורשת ביטחונות בנקאיים ואינה מעמידה בפניכם מכשולים כאלה ואחרים.

באמצעות הלוואה חוץ-בנקאית, תוכלו ליהנות ממקור אשראי משופר בתנאים טובים יותר ובריבית שמתאימה יותר לצורכיכם. מגוון רחב של הלוואות חוץ-בנקאיות מאפשר גמישות בהתאמת התנאים ללקוח, וכל זאת מבלי לערב את הבנק.

הלוואה חוץ-בנקאית מיידית

 
עם מקסימוס קפיטל תוכלו ליהנות משליטה בתזרים המזומנים, בעזרת הלוואה חוץ-בנקאית מידית של סכומי כסף לא גבוהים. ברגע שאושרה זכאותכם להלוואה על-ידי מומחי ההלוואות של מקסימוס, תוכלו לקבל את סכום הכסף תוך שעות ספורות עם תוכנית החזר מסודרת. השירות המידי מתאים לעסקים מתחילים, לעסקים המבקשים לסגור חובות ולעסקים המוגבלים בבנק.

כרטיס אשראי חוץ-בנקאי

 
כרטיס אשראי חוץ-בנקאי אינו מונפק על-ידי הבנקים, כי אם על-ידי חברת האשראי עצמה. אי לכך, מסגרת האשראי בכרטיס יכולה להיות שונה ממסגרת האשראי שמקצה הבנק, ובכך להיטיב עם הלקוח. יתרה מזאת, הנפקת כרטיס אשראי חוץ-בנקאי אינה כרוכה בפתיחת תיק ובעמלות ולמעשה פתוחה ללקוחות כל הבנקים.

*אי-עמידה בפירעון הלוואות עלול לגרור חיוב בריבית פיגורים והליכי הוצאה לפועל בהתאם לחוק.

צרו קשר לקבלת פרטים נוספים על הלוואות חוץ-בנקאיות
וליווי צמוד מהמומחים של מקסימוס:076-8060900.