חיפוש
Close this search box.

מימון כנגד נכסי נדל"ן

אם אתם בעלי חברה או עסק ואתם צריכים לגייס אשראי, אתם עלולים להיתקל בלא מעט קשיים. הבנקים לפעמים "סוגרים את הברז" ומקורות אחרים לא מספיק אטרקטיביים, מה שמוביל למבוי סתום ויכול לגרום לקשיים משמעותיים ואף לפגיעה דרמטית בתפקוד העסק.
אם אתם מאלו ואתם צריכים פתרון מהיר ומשתלם – מימון כנגד נכסי נדל"ן, אתם צריכים להכיר את חברת "מקסימוס". זו החברה הטובה בישראל שעובדת עם אנשי המקצוע הטובים בתחום, אלו שימצאו לכם את הפתרונות הטובים ביותר בשבילכם. ב"מקסימוס" השירות אינו אישי ואדיב, מהיר ואיכותי והנה כמה יתרונות שאתם חייבים להכיר ב"מקסימוס" על פני כל חברה אחרת.

מימון כנגד נכסי נדל"ן - מקסימוס

מימון כנגד נכסי נדל"ן - היתרונות

• מסגרת אשראי נוספת – הבנק לא מוכן לסייע לכם במימון? מסגרת האשראי כבר "חנוקה"? עם חברת "מקסימוס" אתם יכולים לקבל מימון כנגד נכסי נדל"ן שלא קשור בשום דרך שהיא למסגרת. מתן האשראי הוא עצמאי והוא יכול להיות זה שיציל אתכם.
• התאמת התנאים – לכל עסק יש את הצרכים שלו. אין עסק אחד שדומה למשנהו ואין יזם אחד שצריך את אותו המימון כמו יזם אחר. כשהצרכים הם שונים אין סיבה שהתנאים לא יהיו שונים, וב"מקסימוס" יבנו עימכם תוכנית מימון שתגלם בתוכה את הצרכים שלכם ופועל יוצא שלה הוא התאמת תנאי המימון.
• הלוואה לכל טווח – אז למה זמן אתם צריכים את המימון? רק בשביל לגשר על פער זמני של כמה שבועות או שאתם צריכים אותו לכמה שנים? במסגרת הגמישות המרבית של "מקסימוס", תוכלו לבחור את טווח הזמן בו תצטרכו את ההלוואה, האם הוא יהיה קצר או בינוני.
• תנאי אשראי שלא תמצאו בשום מקום אחר – בשורה התחתונה, מה שחשוב במימון הוא תנאי האשראי וב"מקסימוס" תקבלו את תנאי האשראי הטובים ביותר. שוב, הכול בהתאם לצרכים שלכם, בהתאם לטווח זמן ההלוואה ולפרמטרים אחרים.
• מימון באחוזים גבוהים – אם אתם צריכים מימון בסכומים גבוהים, תוכלו לקבל אחוזי מימון גבוהים. לא עוד בירוקרטיה אין סופית שבסופה יאושר סכום קטן יחסית, אלא שירות מצוין שמוביל למימון בהתאם לצרכים שלכם. לא פחות.

אין לכם מה לחפש בשום מקום אחר!

אם אתם צריכים מימון כנגד נכסי נדל"ן הגעתם אל המקום הנכון. אתם לא צריכים לחפש יותר ויכולים להיות רגועים שהגעתם אל החברה הטוב ביותר בתחום. חברת "מקסימוס" היא חברה שמעסיקה מומחי אשראי מהשורה הראשונה שיעשו הכול על מנת שתהיו מרוצים ושתשיגו את המטרות שלכם. החברה עובדת בשקיפות מלאה תוך שיתוף מלא של הלקוח לכל אורך התהליך, חברה רצינית ומקצועית שתעשה הכול בשביל לסייע ללקוחות שלה. אז אם אתם נמנים בין אלו שצריכים את שרותיה המצוינים, אתם מוזמנים לפנות ולקבל סיוע.

תפריט נגישות