מימון ציוד

 
יש לא מעט עסקים שבתחילת דרכם צריכים לרכוש ציוד. אלו יכולים להיות מסעדות, חנויות שמתמחות בתחומים שונים, ועסקים רבים אחרים שמוכרים או שמייצרים סחורה והם צריכים את הציוד לייצר אותה או לרכוש את הסחורה בשביל להתקדם. אך בשביל ציוד לתפעול העסק צריך מימון, ולא תמיד הבנקים ששים ללתת הלוואות לעסקים חדשים.
 
כך גם בעסקים שכבר קיימים. בשביל להתפתח ולגדול הם צריכים לעיתים לרכוש ציוד, מיכון מתקדם ואמצעים להרחבת העסק, אך ללא מימון יהיה להם קשה מאוד לרכוש את הציוד הזה, ובדיוק בשביל זה יש את חברת "מקסימוס". לא עוד ריצות אחרי הבנקים, לא עוד התחננות לפריסה נוחה של ההלוואה. ב"מקסימוס" מבינים את הלקוחות ומציעים להם תנאים מצוינים לקבלת הלוואה לטובת מימון ציוד.
 
לפרטים נוספים חייגו : 076-8060900
 

מימון ציוד - הכנסות והוצאות בו זמנית

 
אחת מהבעיות המרכזיות של עסק חדש כמו גם של עסק שנמצא בתקופת התפתחות והתקדמות, היא שיש לו לא מעט הוצאות אך אין במקביל אליהן הכנסות. בשביל שהעסק לא ייפגע צריך לשמור על רמת הכנסות גבוהה ביחס להוצאות, וכשרוכשים ציוד בעלויות גבוהות קשה בתקופה שלאחר מכן לעמוד בזה.

פה בדיוק נכנסת חברת "מקסימוס" ומציעה לכם מימון ציוד ופריסה על פני כמה שנים. כך תוכלו להקביל את ההכנסות עם ההוצאות וכך תימנע פגיעה משמעותית בתזרים המזומנים של העסק.
 

הנה עוד כמה יתרונות של מימון ציוד:

 
 
 
• מניעת פגיעה בפעילות השוטפת – כפי שציינו תנאי ההלוואה למימון הציוד יהיו נוחים, כך שרכישת הציוד לא תפגע בפעילות השוטפת של החברה. ההוצאות יישארו במקביל להכנסות ולא ייווצר "בור" בתזרים.
• הלוואה במהירות האור – אם אתם רגילים לאין ספור טפסים למילוי ומסמכים להצגה כמו גם חסמים בירוקרטיים אחרים, ב"מקסימוס" תגלו שאפשר גם בלעדיהם. בחברת "מקסימוס" מבינים שבשביל שהעסק ימשיך לפעול בצורה רציפה ההלוואה צריכה להגיע כמה שיותר מהר, והם עושים הכול על מנת שזה יקרה במהירות ובפשטות.
• תנאי אשראי שלא הכרתם – מימון ציוד צריך להיות לא רק מהיר ועם פריסה נוחה של התשלומים אלא עם תנאי אשראי טובים שיאפשרו לעסק להמשיך ולגדול. חברת "מקסימוס" מציעה את תנאי האשראי הטובים ביותר שמוצעים היום בהלוואות מעין אלו.
• אחוזי מימון גבוהים – לא משנה מהו הסכום אותו אתם צריכים, ב"מקסימוס" תקבלו מימון באחוזים גבוהים עד ל-100%. • מחוץ למסגרת האשראי הבנקאי – לא משנה מה מצב העסק בבנק ומהו האובליגו שלכם, הלוואה למטרת מימון ציוד ב"מקסימוס" אינה קשורה בשום דרך לבנק.
 

סוף סוף תוכלו לישון בשקט!

 
אם אתם רוצים לקבל את התנאים הטובים ביותר מהחברה הטובה ביותר בתחום, הגעתם אל המקום הנכון. עם חברת "מקסימוס" תרגישו מיד שאתם בידיים טובות ותוכלו לישון בשקט עם הידיעה שהמימון הדרוש לכם לציוד בדרך.
 
צרו קשר עוד היום וקבלו את כל המידע שאתם צריכים!