שירותי ניכיון כרטיסי אשראי

 
עולם העסקים משתנה ומצריך עסקים חדשים וותיקים להתאים את עצמם, על מנת לשרוד ולשגשג בתנאי השוק. הנתונים הסטטיסטיים מעידים על כך שמרבית העסקים החדשים שנפתחים כל שנה, לא ישרדו את שנתם הראשונה. מרבית אלו שישרדו את השנה הראשונה, לא ישרדו את השנה השנייה. רק מתי מעט מצליחים להחזיק מעמד לאורך שנים. רבים מן העסקים הסוגרים את דלתותיהם נראים מצליחים עד מאוד. אם כך, מדוע הם נסגרים וכיצד שירות ניכיון כרטיסי אשראי יכול לעזור?
 

פותרים את תזרים המזומנים

 
ובכן, אחת הבעיות המרכזיות בגינן גם עסקים רווחיים נסגרים היא בעיית תזרים המזומנים. בשוק בו תנאי הרכישה עברו במידה רבה מרכישה במזומן לרכישה באשראי, נוצרה מגמה של מחסור בתזרים מזומנים. במילים אחרות, על אף שהעסקאות בוצעו והשירותים או המוצרים סופקו, כסף לא נכנס. זהו בדיוק המקום בו ניכיון כרטיסי אשראי נכנס לתמונה. כפי שהמונח מעיד, שירות זה מאפשר לבעל העסק לקבל את שוויין של עסקאות אשראי בטרם מגיע מועד הפדיון שלהן. באופן זה, ביכולתו לשלוט בתזרים ההכנסות ולייצר כניסה קבועה ואחידה של הכנסות, במקום לעבוד לפי "פיקים".
 

חשיבותו של ניכיון כרטיסי אשראי

 
  • תזרים מזומנים קבוע בבנק – חיוני לא רק להישרדות העסק, אלא גם להתנהלותו מול הבנק. מטבע הדברים, בנקים אוהבים לקוחות עסקיים המציגים הכנסה יציבה וקבועה, על-פני עסקים המראים תנודות רבות ומשדרים אי-יציבות. באופן זה יכולים עסקים ליהנות לעתים גם ממסגרת אשראי יותר גדולה בבנק.

  • כוח קנייה – ההכנסה הקבועה מאפשרת לבעל העסק להמשיך לרכוש את האספקה, המכשור והשירותים הדרושים לו כדי לפעול ולהתפתח, ללא שהות ומבלי להיכנס בעצמו לקנייה בהלוואות ובאשראי.

  • גמישות ללקוח והגדלת מכירות – בתנאי השוק הנוכחיים, תנאי התשלום חשובים לא פחות מגובה התשלום עצמו. לכן, כאשר יכול העסק להציע ללקוחותיו תנאי תשלום נוחים, הוא יכול לבצע עסקאות אותן היה עליו לדחות על הסף בתנאים אחרים. ניכיון כרטיסי האשראי מאפשר לבעל העסק לעשות זאת בלב שקט, בידיעה שהוא מבטיח גם את הכנסתו העתידית.

  • בשורה התחתונה – לעסקים, כמו לאנשים פרטיים, עדיף להחזיק את הכסף בחשבון הבנק ולא בידי חברות האשראי.
 
יש לכם שאלות נוספות? המומחים של מקסימוס ריכזו עבורכם שאלות נפוצות אודות שירות ניכיון כרטיסי אשראי, ואף ענו עליהם עבורכם. לחצו על השאלות כדי לקבל תשובות. נשמח לעמוד לשירותכם גם בטלפון: 076-8060900.
 

שאלות ותשובות בנושא ניכיון כרטיסי אשראי

 
מהו ניכיון כרטיסי אשראי?
 
מהם היתרונות בשירותי ניכיון כרטיסי אשראי?
 
למי מיועד השירות?
 
האם ניתן לקבל את הסכום המלא של עסקה שבוצעה בתשלומים?
 
כיצד זה מתבצע?
 
למה דווקא מקסימוס?
 
רוצים להצטרף לשירות?
צרו קשר לקבלת ייעוץ ומידע נוסף, ותוכלו להתחיל ליהנות מהשירות שלנו:
076-8060900