חיפוש
Close this search box.

ניכיון צ'קים פרטיים ומסחריים

לחתימת הסכם יש לצרף מסמכים נלווים.

טופס בקשה לניכיון צ'ק

ניכיון צ'קים פרטיים ומסחריים

ניכיון צ'קים לתזרים מזומנים

כיום צ'קים דחויים הם צורת התשלום המועדפת על מרבית הספקים והסיטונאים, העובדים מול בתי עסק בישראל. בגלל שמדובר בצ'קים דחויים, בתי העסק מתקשים לא פעם לאזן את תזרים המזומנים, וכתוצאה מכך מתקשים לעמוד בהוצאות השוטפות והמידיות.

ניכיון צ'קים הוא הפתרון האידיאלי ביותר לבעיה זו, מכיוון שהוא מאפשר לבתי העסק לממש את ערכם הכספי של הצ'קים הדחויים ולקבל בעבורם כסף מזומן (תמורת ריבית). את הצ'קים ניתן לפרוע להמיר למזומן בתאריך שבוחר בעל העסק, בהתאם לצרכים שלו ולמועדי ההוצאות הצפויים של העסק.

כמו כן, ישנו שירות ניכיון שיקים לאנשים פרטיים אשר מאפשר ניכיון / פריטת שיקים פרטיים גם לאנשים שלא מנהלים עסק – אך צריכים כסף מזומן נזיל במקום צי'ק דחוי שקיבלו.

אנו בחברת מקסימוס קפיטל עוסקים מאז 2001 בניכיון צ'קים. שירותינו מאפשרים לעסקים לשלוט בצורה אופטימלית על תזרים המזומנים ועל מסגרת האשראי, וכך הם נהנים מתחושת ביטחון ומנוחות מלאה בעבודה עם צ'קים דחויים.

*אי-עמידה בפירעון הלוואות עלול לגרור חיוב בריבית פיגורים והליכי הוצאה לפועל בהתאם לחוק.

מה היתרונות של נכיון שיקים?

היכרות עם מאפיינים שונים של ניכיון שיקים עוזרת להבין את היתרונות של הפעולה הזו גם עבור אנשים פרטיים וגם עבור בעלי עסקים. כמו כן, כדאי לדעת מה ההבדל בין שירותי ניכיון שונים וכדי לתאם אותם מול גוף מקצועי ואמין

האפשרות למימוש הערך הכספי של צ'קים דחויים וקבלת מזומן תמורת תשלום ריבית עולה בקנה אחד עם הצרכים של קהל יעד מגוון. המטרה היא להשתמש בפתרון של פריטת צ'קים רגילים או פריטת צ'קים למוטב בלבד כדי לשפר את התזרים, אבל אי אפשר להתעלם גם מהיתרונות הפסיכולוגיים. אם מבצעים ניכיון צ'קים בצורה מסודרת ופונים מהר אל חברה מקצועית ואמינה – ניתן להפיק את הערך המוסף משירותי ניכיון שיקים גם בטווח הקצר וגם בטווח הארוך.

בטווח הקצר, היתרון של נכיון שיקים בא לידי ביטוי בשיפור תזרים המזומנים של העסק. אם ממילא כל סוג של צ'ק מתאר תמורה שהעסק היה אמור לקבל בגין מתן שירות או מוצר, אין סיבה שלא לנכות אותו. מצד שני, בעלי עסקים רבים ממשיכים להציע ללקוחות שלהם לשלם באמצעות צ'קים כדי להקל עליהם – אבל הם בעצמם נאלצים לספוג את ההמתנה עד למועד הפירעון.

בזמן הזה, בעלי עסקים מוצאים את עצמם חורגים מתוך מסגרת התקציב, נושאים בהוצאות ואף מתקשים לשמור על תזרים מזומנים. בזכות שירות מסודר של ניכיון או פריטת צ'קים, אפשר גם לחסוך את עוגמת הנפש וגם לשפר את איכות החיים.

ההבדל בין ניכיון צ'קים מסוגים שונים

החדשות הטובות הן שכיום קל יותר להתאים כל סוג של שירות ניכיון שיקים לצרכים של קהל היעד והלקוחות. על קצה המזלג, אפשר למשל להזכיר את ההבדל בין ניכיון צ'קים פרטיים לבין ניכיון צ'קים של בתי עסק, גופים מסחריים וכן הלאה. בנוסף, יש להפריד בין ניכיון שיקים פרטיים עם מועד פירעון קרוב – לבין ניכיון צ'קים מסחריים או פרטיים עם מועד פירעון רחוק.

למרות הבדלים בין סוגים שונים של שירותי ניכיון שיקים דחויים או כאלה שמיועדים לפירעון מיידי, היתרונות של השירות כפתרון מימון נשארים פחות או יותר אותו דבר. גם אם מביאים בחשבון את ההבדל בין ניכיון צ'קים מסוגים שונים, צריך לזכור מה היתרונות של השירות הזה בהשוואה אל פתרונות מימון אלטרנטיביים.

למה להשתמש בפתרון של נכיון שיקים?

ניכיון שיקים נחשב לפתרון מימון לגיטימי שעולה בקנה אחד עם הצרכים של קהל יעד מגוון. הנה למשל כמה יתרונות של שירותי נכיון שיקים והאופן שבו הם באים לידי ביטוי אצל אנשים פרטיים, בעלי עסקים, לקוחות מסחריים וכן הלאה:

1
שמירה על תזרים מזומנים חיובי

פדיון מיידי של צ'קים שתאריך הפירעון שלהם רחוק מאפשר לעסק להכניס לקופה מזומנים. כאשר עסק פודה את הצ'קים הדחויים הוא אמנם משלם עמלה תמורת השירות, אבל זה עדיין משתלם לו.

הסיבה לכך שמשתלם לבעלי עסקים לפדות ולנכות צ'קים עם תאריך פירעון עתידי היא שזו הדרך הכי טובה לשמור על תזרים מזומנים חיובי, להפסיק לשלם לבנק על חריגת יתר ובעיקר להימנע מהצורך בנטילת הלוואות.

2
מתן אפשרויות תשלום נוחות

הרבה מאוד בעלי עסקים מגלים שאחד הכלים העיקריים שעומדים לרשותם בשימור לקוחות קיימים הוא מתן אפשרויות תשלום כמה שיותר נוחות ומגוונות.

בעידן של היום, בעלי עסקים שלא מאפשרים ללקוחות שלהם לשלם בשיקים עלולים למצוא את עצמם מאבדים את היתרון שלהם מול המתחרים.

אז כדי לאפשר ללקוחות לשלם בשיקים מצד אחד אך להמשיך לשמור על תזרים מזומנים חיובי מצד שני, על בעלי עסקים להשתמש בשירות של ניכיון שיקים פרטיים או ניכיון שיקים מסחריים.

3
נזילות וגמישות

שירות ניכיון שיקים לאנשים פרטיים או לבעלי עסקים מאפשר להם לקבל כסף מזומן ונזיל. זה פחות או יותר הפתרון היחיד שעומד לרשות בעלי עסקים מסורבי הלוואה מהבנק, או למי שלא רוצים לערב גופים פיננסיים מוסדיים.

בשביל לעבור למצב נזיל ולהחזיק במזומן, כל מה שצריך לעשות זה לבצע ניכיון ופריטה מסודרת וחוקית של שיקים מכל סוג.

תחושת הביטחון אחרי ניכיון שיקים

כפי שכבר הוזכר, האפקט הפסיכולוגי של ניכיון צ'קים לא פחות חשוב מהיתרונות הכלכליים. ברור מאליו שרוב הלקוחות הפרטיים או המסחריים בוחרים לבצע ניכיון שיקים כי הם רוצים לשמור על תזרים מזומנים חיובי ומשום שהם מעוניינים לאפשר ללקוחות שלהם לשלם באמצעים מגוונים, אבל אי אפשר להתעלם מתחושת הביטחון.

במילים אחרות, הערך המוסף של ניכיון צ'קים פרטיים או כמובן ניכיון צ'קים מסחריים בא לידי ביטוי בתחושת ביטחון. כאשר לאנשים פרטיים או בעלי עסקים יש ביטחון שנובע מזה שהם שומרים על תזרים מזומנים חיובי, המשמעות היא קבלת החלטות מושכלת ונכונה יותר.

בטווח הארוך, זה בדיוק מה שעושה את ההבדל בין התנהלות כלכלית מאוזנת ורווחה פיננסית – לבין חיים תחת תחושה של לחץ וחרדה.

כך בוחרים חברה מתאימה עבור קניית צ'קים דחויים

קניית צ'קים דחויים צריכה להתבצע על ידי חברה שמתמחה בכך ונמצאת תחת פיקוח מלא של שוק ההון וגופי הרגולציה. זו פעולה חוקית לחלוטין, אך עדיין חשוב לבדוק מראש מי בדיוק לוקח אחריות על קניית צ'קים דחויים ואיזה ניסיון יש לחברה שהוא מייצג.

לאחר מכן, ניתן להיכנס אל עובי הקורה כדי לברר מה בדיוק העמלות על ניכיון שיקים לאנשים פרטיים או פריטת שיקים פרטיים – לעומת ניכיון או פריטת שיקים מסחריים. בשלב הזה, בדרך כלל גם משווים בין מחירים של ניכיון צ'קים פרטיים לעומת ניכיון צ'קים מסחריים.

אם למשל לבעלי עסקים או לאנשים פרטיים יש כמה סוגים שונים של צ'קים, הוא יכול להחליט איזה מהם לפרוע על פי הריבית. בכל מקרה, את הריבית על קניית צ'קים דחויים יודעים מראש – בעיקר אם עובדים מול חברה מקצועית, אמינה ומבוססת שיש לה ניסיון מוכח בתחום ובענף.

שליטה גם בתזרים המזומנים וגם במסגרת האשראי

השירות של נכיון שיקים מכל סוג הוא כלי יעיל ופתרון מימון בעל ערך חברתי. המטרה של ניכיון שיקים לאנשים פרטיים או לבעלי משרדים ועסקים היא לאפשר להם לשלוט בתזרים המזומנים. באותה הזדמנות, ניכיון שיקים הוא פתרון מעולה להגדלת מסגרת האשראי.

בעלי עסקים ואנשים פרטיים רבים מחזיקים ברשותם שיקים שמעידים באופן מלא, חוקי ונהיר על כך שהם צריכים לקבל סכום כסף מסוים במועד שנקבע מראש – אבל לא תמיד יש להם את היכולת להמתין ולחכות.

בנסיבות כאלה, מה שעדיף לעשות זה לברר לגבי שירות חוקי ויעיל של נכיון שיקים. באמצעות ניכיון שיקים מכל סוג ובתמורה לעמלה משתלמת, ניתן להפוך את ההמחאה לכסף מזומן. במקביל, זה מגדיל את מסגרת האשראי ומקל על ההתנהלות מול נישומים, גופים כלכליים, בנקים וכן הלאה.

בנוסף, בעלי עסקים ועצמאיים יכולים להשתמש בשירותי ניכיון שיקים על מנת להשלים את החובות שלהם לגופי המדינה – כמו למשל באמצעות תשלום חובות מע"מ ומס הכנסה. מכאן והלאה,

כל שנותר הוא לבצע ניכיון שיקים מול המומחים של קבוצת מקסימוס ולהצטרף אל רשימת הלקוחות המרוצים.
לשירות סליקת כרטיסי אשראי – הקליקו כאן

צרו קשר לקבלת פרטים נוספים על ניכיון שיקים, הלוואות חוץ-בנקאיות וליווי צמוד מהמומחים של מקסימוס

תפריט נגישות