ניכיון שוברי אשראי

 
בדומה לניכיון צ'קים, ניכיון שוברי אשראי מאפשר לכם, כבעלי עסק, לבחור את המועד בו תזוכו בגין עסקאות אשראי שבוצעו בעסק, וזאת על פי הצורך של העסק. איך זה עובד? על כל זאת ועוד תוכלו לקרוא במאמר זה.
 

ניכיון שוברי אשראי – לקבל מזומן גם על עסקאות אשראי

 
עסקים רבים מאפשרים ללקוחותיהם לשלם באמצעות כרטיסי אשראי עבור עסקה שהתבצעה, כאשר התשלום נפרס למספר תשלומים. בדרך זו מקלים בעלי העסקים על הלקוחות, ולכן הם כן מעוניינים לספק להם את האפשרות לשלם בתשלומים באשראי, אולם הדבר מקשה עליהם לנהל תזרים מזומנים רציף וידוע. הדבר עלול לפגוע בהתנהלות שלהם מול הספקים ומול הרשויות השונות, ולכן עדיף היה להם אם הייתה אפשרות לפדות את כל הסכום ששולם על-ידי הלקוח במועד שנבחר על-ידם.

יש דרך לעשות זאת, והיא נקראת ניכיון שוברי אשראי. המשמעות היא שיש ליצור קשר עם חברה שמתמחה במתן השירות, מקבלת את המידע על כל עסקת אשראי שנכנסת לעסק, ומשלמת לעסק את סכום העסקה במזומן, פחות הסכום המוסכם שישולם לחברה כשכר עבודה. התשלום יועבר לבית העסק במועד שיוסכם בין שני הצדדים ובתשלום אחד, וכך יוכל בעל העסק לנהל תזרים הכנסות רציף וידוע מראש.
 

ניכיון שוברי אשראי – לקבל מזומן גם על עסקאות אשראי

 
כל עסקה המבוצעת באמצעות כרטיסי אשראי משודרת לחברה המספקת את השירות. כל השוברים של העסקה מועברים לחשבון הבנק של העסק, כולל השוברים שמועד פירעונם הוא רק בחודשים הבאים. הסכום המלא של כל עסקאות האשראי שבוצעו, בניכוי העמלה שגובה החברה, יועברו לחשבון העסק בדיוק במועד שנקבע.
 

ניכיון שוברי אשראי - כל היתרונות

 
להצטרפות לשירות שמציעה חברת מקסימוס קפיטל יש יתרונות רבים:

  • הגדלת הכנסות – לקוחות אוהבים שיש להם אפשרות לשלם בתשלומים. ברגע שהעסק מציע להם אפשרות כזאת, הם יבצעו יותר עסקאות ביותר כסף וכך יש לעסק שלכם סיכוי להרוויח פעמיים.

  • ניהול נוח של ההכנסות – ברור לכם בדיוק כמה כסף ייכנס לחשבון העסק ומתי. כך תוכלו לנהל ביתר קלות את העסקאות עם הספקים השונים של העסק ואת התשלומים שעליכם לשלם להם, לרשויות ולגורמים נוספים.

שירות מקצועי ויחס אישי – המומחים של מקסימוס קפיטל ישמחו לעמוד לשירותכם ולספק לכם את השירות המקצועי ביותר, תוך מתן יחס אישי וליווי צמוד לאורך כל הדרך.

 
נשמח לענות על כל שאלה בנושא ניכיון כרטיסי אשראי ו/או ניכיון צ'קים, ולספק את השירות הטוב ביותר שיאפשר לכם לנהל את הכנסות העסק ביתר קלות.

לשירותכם, צוות מקסימוס.